Jump to navigation
Jump to search
No edit summary Tag: Reverted |
Tag: Undo |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|{{psx|s}} | |{{psx|s}} | ||
|colspan=2|Fire Weapon / Activate Shield | |||
|- | |||
|{{psx|c}} | |||
|Brake/Reverse | |Brake/Reverse | ||
|n/a | |n/a | ||
|- | |- | ||
|{{psx|t}} | |{{psx|t}} | ||
|colspan=2|Rear View | |colspan=2|Rear View | ||
|- | |- | ||
|{{psx|r1}} | |{{psx|r1}} | ||
|Hop/Drift | |Hop/Drift | ||
|n/a | |n/a | ||
|- | |||
|{{psx|r2}} | |||
|Slap/Spin Right | |||
|Accelerate | |||
|- | |||
|{{psx|l1}} | |||
|colspan=2|Grapple/Grab | |||
|- | |- | ||
|{{psx|l2}} | |{{psx|l2}} | ||
|Slap/Spin Left | |Slap/Spin Left | ||
|Brake/Reverse | |Brake/Reverse | ||
|- | |- | ||
|{{psx|l3}} | |{{psx|l3}} |