Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (→Wireless Play) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [[#Wi-Fi Play|Wi-Fi Play]] | | [[#Wi-Fi Play|Wi-Fi Play]] | ||
| | | ? | ||
|- | |- | ||
| [[#Password|Password]] | | [[#Password|Password]] | ||
Line 30: | Line 30: | ||
| | | | ||
| Data Exchange | | Data Exchange | ||
|- | |||
| | |||
| J-Quiz Battle | |||
|} | |} | ||