Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
| T1 || Warrior || Initial Class | | T1 || Warrior || Initial Class | ||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Stats | |||
! Stat !! Warrior | |||
|- | |||
| Mv || 5 | |||
|- | |||
| Counter || 1 | |||
|- | |||
| Jm || 15 | |||
|- | |||
| Thrw || 4 | |||
|- | |||
| Hp || 14 | |||
|- | |||
| Sp || 6 | |||
|- | |||
| Atk || 11 | |||
|- | |||
| Def || 7 | |||
|- | |||
| Int || 7 | |||
|- | |||
| Spd || 10 | |||
|- | |||
| Hit || 11 | |||
|- | |||
| Res || 7 | |||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Aptitudes | |||
! Aptitude !! Warrior | |||
|- | |||
| Hp || 100% | |||
|- | |||
| Sp || 60% | |||
|- | |||
| Atk || 100% | |||
|- | |||
| Def || 100% | |||
|- | |||
| Int || 60% | |||
|- | |||
| Spd || 80% | |||
|- | |||
| Hit || 80% | |||
|- | |||
| Res || 80% | |||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Weapon Mastery | |||
! Weapon Mastery !! Brawler | |||
|- | |||
| Fist || E | |||
|- | |||
| Sword || A | |||
|- | |||
| Spear || A | |||
|- | |||
| Bow || D | |||
|- | |||
| Gun || E | |||
|- | |||
| Axe || C | |||
|- | |||
| Staff || E | |||
|} | |} | ||