Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|{{n64|Left|C}} | |{{n64|Left|C}} | ||
|{{desc}} Dash | |{{desc}} Dash Left | ||
|- | |- | ||
|{{n64|Right|C}} | |{{n64|Right|C}} | ||
|{{desc}} Dash | |{{desc}} Dash Right | ||
|- | |- | ||
|{{n64|L}} / {{n64|R}} | |{{n64|L}} | ||
|{{desc}} Speak | |{{desc}} Speak / Previous Clanpot Item | ||
|- | |||
|{{n64|R}} | |||
|{{desc}} Speak / Next Clanpot Item | |||
|- | |- | ||
|{{n64|Z}} | |{{n64|Z}} | ||
|{{desc}} Skip | |{{desc}} Skip Stage Demo | ||
|- | |- | ||
|{{n64|Start}} | |{{n64|Start}} |