Jump to navigation
Jump to search
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| Graveyard | | Graveyard | ||
|- | |||
| Death Mountain | |||
|- | |||
| Castle Town | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |||
| Lake Hylia | |||
|- | |- |