Jump to navigation
Jump to search
Notmyhandle (talk | contribs) (fixed equal) |
Notmyhandle (talk | contribs) (ESC) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|{{kbd|F9}}||Quick Load | |{{kbd|F9}}||Quick Load | ||
|- | |||
|{{kbd|ESC}}||Pauses the game and displays system menus. | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=The Elder Scrolls III: Morrowind|prevpage=Skills}} | {{Footer Nav|game=The Elder Scrolls III: Morrowind|prevpage=Skills}} |