Jump to navigation
Jump to search
→Night Walker
Lovepunani69 (talk | contribs) |
Lovepunani69 (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
*3 Disorder (3) | *3 Disorder (3) | ||
*10 Dark Sight (10) (MAX) | *10 Dark Sight (10) (MAX) | ||
{| {{prettytable|notwide=1}} | |||
|- | |||
! Level | |||
! Skill Distribution | |||
|- | |||
| Job Advancement | |||
| 1 Dark Sprite (1) | |||
|- | |||
| 11 | |||
| 3 Keen Eyes (3) | |||
|- | |||
| 12 | |||
| 3 Keen Eyes (6) | |||
|- | |||
| 13 | |||
| 2 Keen Eyes (8) (MAX), 1 Lucky Seven (1) | |||
|- | |||
| 14 | |||
| 3 Lucky Seven (4) | |||
|- | |||
| 15 | |||
| 3 Lucky Seven (7) | |||
|- | |||
| 16 | |||
| 3 Lucky Seven (10) | |||
|- | |||
| 17 | |||
| 3 Lucky Seven (13) | |||
|- | |||
| 18 | |||
| 3 Lucky Seven (16) | |||
|- | |||
| 19 | |||
| 3 Lucky Seven (19) | |||
|- | |||
| 20 | |||
| 1 Lucky Seven (20) (MAX), 2 Dark Sprite (3) | |||
|- | |||
| 21 | |||
| 3 Dark Sprite (6) | |||
|- | |||
| 22 | |||
| 3 Dark Sprite (9) | |||
|- | |||
| 23 | |||
| 3 Dark Sprite (12) | |||
|- | |||
| 24 | |||
| 3 Dark Sprite (15) | |||
|- | |||
| 25 | |||
| 3 Dark Sprite (18) | |||
|- | |||
| 26 | |||
| 2 Dark Sprite (20) (MAX), 1 Disorder (1) | |||
|- | |||
| 27 | |||
| 2 Dark Sprite (3), 1 Dark Sight (1) | |||
|- | |||
| 28 | |||
| 3 Dark Sight (4) | |||
|- | |||
| 29 | |||
| 3 Dark Sight (7) | |||
|- | |||
| 30 | |||
| 3 Dark Sight (10) (MAX) | |||
|} | |||
===Dawn Warrior=== | ===Dawn Warrior=== |