5,848
edits
mNo edit summary |
|||
Line 648: | Line 648: | ||
! Available From | ! Available From | ||
|- | |- | ||
| | | Bad Bro Stache | ||
| | | Not For Sale | ||
| | | 0 | ||
| | | Tom Nook's Point System | ||
|- | |||
| Bandage | |||
| 80 | |||
| 20 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Beak | |||
| 640 | |||
| 160 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Big Bro Mustache | |||
| 600 | |||
| 150 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Clown Mask | |||
| 640 | |||
| 160 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Cucumber Pack | |||
| 360 | |||
| 90 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Curly Mustache | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Doctor's Mask | |||
| 80 | |||
| 20 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Doctor's Mirror | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Eye Mask | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Eye Patch | |||
| 120 | |||
| 30 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Gas Mask | |||
| 240 | |||
| 60 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| HMD | |||
| 1,800 | |||
| 450 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Hockey Mask | |||
| 200 | |||
| 50 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| King's Beard | |||
| 8,000 | |||
| 2,000 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Lemon Pack | |||
| 360 | |||
| 90 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Monocle | |||
| 240 | |||
| 60 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pacifier | |||
| 120 | |||
| 30 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Post-Op Patch | |||
| 120 | |||
| 30 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Red Nose | |||
| 80 | |||
| 20 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Stache And Glasses | |||
| 240 | |||
| 60 | |||
| Able Sisters | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=|nextpage=}} | {{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=|nextpage=}} |
edits