22
edits
Line 356: | Line 356: | ||
|- | |- | ||
| T3 || Blue Skull || Initial Class | | T3 || Blue Skull || Initial Class | ||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Stats | |||
! Stat !! Red Skull !! Green Skull !! Blue Skull | |||
|- | |||
| Mv || 4 || 4 || 4 | |||
|- | |||
| Counter || 0 || 0 || 0 | |||
|- | |||
| Jm || 12 || 12 || 12 | |||
|- | |||
| Thrw || || || | |||
|- | |||
| Hp || 9 || 9 || 9 | |||
|- | |||
| Sp || 13 || 13 || 13 | |||
|- | |||
| Atk || 6 || 6 || 6 | |||
|- | |||
| Def || 3 || 3 || 3 | |||
|- | |||
| Int || 13 || 13 || 13 | |||
|- | |||
| Spd || 10 || 10 || 10 | |||
|- | |||
| Hit || 9 || 9 || 9 | |||
|- | |||
| Res || 13 || 13 || 13 | |||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Aptitudes | |||
! Aptitude !! Red Skull !! Green Skull !! Blue Skull | |||
|- | |||
| Hp || 40% || 40% || 40% | |||
|- | |||
| Sp || 100% || 100% || 100% | |||
|- | |||
| Atk || 50% || 50% || 50% | |||
|- | |||
| Def || 40% || 40% || 40% | |||
|- | |||
| Int || 110% || 110% || 110% | |||
|- | |||
| Spd || 70% || 70% || 70% | |||
|- | |||
| Hit || 80% || 80% || 80% | |||
|- | |||
| Res || 110% || 110% || 110% | |||
|} | |||
{|{{prettytable}} | |||
|+Weapon Mastery | |||
! Weapon Mastery !! Red Skull !! Green Skull !! Blue Skull | |||
|- | |||
| Fist || E || E || E | |||
|- | |||
| Sword || E || E || E | |||
|- | |||
| Spear || E || E || E | |||
|- | |||
| Bow || D || D || D | |||
|- | |||
| Gun || D || D || D | |||
|- | |||
| Axe || E || E || E | |||
|- | |||
| Staff || S || S || S | |||
|} | |} | ||
edits