Jump to navigation
Jump to search
(→Original circuits: +images) |
(→World Circuits: +image) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|Nürburgring</br>typeV</br>[[File:GT5 circuit Nurburgring typev.svg|150px]] | |Nürburgring</br>typeV</br>[[File:GT5 circuit Nurburgring typev.svg|150px]] | ||
|Indianapolis Motor Speedway</br>Superspeedway</br>[[File:GT5 Circuit Indy Speedway.svg|150px]] | |Indianapolis Motor Speedway</br>Superspeedway</br>[[File:GT5 Circuit Indy Speedway.svg|150px]] | ||
|Indianapolis Motor Speedway</br>Road Course | |Indianapolis Motor Speedway</br>Road Course</br>[[File:GT5 Circuit Indy Road Course.svg|150px]] | ||
|The Top Gear Test Track</br>[[File:GT5 circuit Top Gear Test Track.svg|150px]] | |The Top Gear Test Track</br>[[File:GT5 circuit Top Gear Test Track.svg|150px]] | ||
|Laguna Seca Raceway</br>[[File:GT5 circuit Laguna Seca.svg|150px]] | |Laguna Seca Raceway</br>[[File:GT5 circuit Laguna Seca.svg|150px]] | ||
|- | |||
|Autodromo Nazionale Monza</br></br></br>[[File:GT5 circuit Monza.svg|150px]] | |||
|Autodromo Nazionale Monza</br>No Chicane</br>[[File:GT5_circuit_Monza_no_chicane.svg|150px]] | |||
| | | | ||
| | | |