4,439
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|At PokeMarts everywhere | |At PokeMarts everywhere | ||
|250 | |250 | ||
|- | |||
|Blue Flute | |||
| | |||
|250a | |||
|- | |||
|Burn Heal | |||
| | |||
|250 | |||
|- | |||
|Elixer | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Energy Root | |||
| | |||
|800 | |||
|- | |||
|Energy Powder | |||
| | |||
|500 | |||
|- | |||
|Ether | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Fresh Water | |||
| | |||
|200 | |||
|- | |||
|Full Heal | |||
| | |||
|600 | |||
|- | |||
|Full Restore | |||
| | |||
|3,000 | |||
|- | |||
|Heal Powder | |||
| | |||
|450 | |||
|- | |||
|Hyper Potion | |||
| | |||
|1,200 | |||
|- | |||
|Ice Heal | |||
| | |||
|250 | |||
|- | |||
|Lava Cookie | |||
| | |||
|200 | |||
|- | |||
|Lemonade | |||
| | |||
|350 | |||
|- | |||
|Max Elixir | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Max Ether | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Max Potion | |||
| | |||
|2,500 | |||
|- | |||
|Max Revive | |||
| | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Paralyze Heal | |||
| | |||
|200 | |||
|- | |||
|Potion | |||
| | |||
|300 | |||
|- | |||
|Red Flute | |||
| | |||
|500a | |||
|- | |||
|Revival Herb | |||
| | |||
|2,800 | |||
|- | |||
|Revive | |||
| | |||
|1,500 | |||
|- | |||
|Soda Pop | |||
| | |||
|300 | |||
|- | |||
|Super Potion | |||
| | |||
|700 | |||
|- | |||
|Yellow Flute | |||
| | |||
|500a | |||
|} | |} |