Jump to navigation
Jump to search
(fix) |
m (Added Morass Region (Unable to upload Icon)) |
||
Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
|[[File:MS Arcana.png|left]][[MapleStory/Arcane River|Arcana]]<br><small>Arcane River</small> | |[[File:MS Arcana.png|left]][[MapleStory/Arcane River|Arcana]]<br><small>Arcane River</small> | ||
|colspan="6" {{Yes}} | |||
|- | |||
|[[File:MS Morass.png|left]][[MapleStory/Arcane River|Morass]]<br><small>Arcane River</small> | |||
|{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | |{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | ||
|- | |- |