Jump to navigation
Jump to search
Line 25: | Line 25: | ||
| $8000 | | $8000 | ||
| Hunting Mansion: Interior (Un-Confirmed) | | Hunting Mansion: Interior (Un-Confirmed) | ||
|- | |||
| Gold Bar | |||
| $4000 | |||
| Mimic (Drop) | |||
|- | |||
| Gunslinger Photo | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Topaz | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Jasper | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Emerald | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |