Jump to navigation
Jump to search
Blue Phoenix (talk | contribs) m (move around) |
Blue Phoenix (talk | contribs) m (experiment) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
|{{:User:Blue Phoenix/Header|name=Guile|game=SSF2}} | |{{:User:Blue Phoenix/Header|name=Guile|game=SSF2}} | ||
|- | |- | ||
|{{:User:Blue Phoenix/Chun-Li}} | |{{:User:Blue Phoenix/Get|User:Blue Phoenix/Chun-Li|Throws}} | ||
|{{:User:Blue Phoenix/Guile}} | |{{:User:Blue Phoenix/Get|User:Blue Phoenix/Guile|Throws}} | ||
|- | |||
|{{:User:Blue Phoenix/Get|User:Blue Phoenix/Chun-Li|Command Normals}} | |||
|{{:User:Blue Phoenix/Get|User:Blue Phoenix/Guile|Command Normals}} | |||
|} | |} | ||