Jump to navigation
Jump to search
m (remove usernav) |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| [[User:E-123Wario54|123Wario54]] || {{bp|Bulbasaur}} || Docile | | [[User:E-123Wario54|123Wario54]] || {{bp|Bulbasaur}} || Docile | ||
|- | |||
| [[User:MandL27|MandL27]] || {{bp|Chimchar}} || Naive | |||
|- | |- | ||
| [[User:Moydow|Moydow]] || {{bp|Pikachu}} || Brave | | [[User:Moydow|Moydow]] || {{bp|Pikachu}} || Brave |