< Pixelo
(Added puzzle template) |
(Added additional templates) |
||
Line 547: | Line 547: | ||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|4 3|| || || || || || || || || || | |style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|4 3|| || || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
| style="vertical-align: center; text-align: center;"| | | style="vertical-align: center; text-align: center;"| | ||
{| class="wikitable" style="display: inline-table; font-size: 70%;" | {| class="wikitable" style="display: inline-table; font-size: 70%;" | ||
Line 573: | Line 574: | ||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
| style="vertical-align: center; text-align: center;"| | |||
{| class="wikitable" style="display: inline-table; font-size: 70%;" | |||
!colspan="11"|PUMPKIN HEAD | |||
|- | |||
|style="background: #DDDDDD;"| ||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; border-left: 2px solid red; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0 | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; border-bottom: 2px solid red;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|} | |||
| style="vertical-align: center; text-align: center;"| | |||
{| class="wikitable" style="display: inline-table; font-size: 70%;" | |||
!colspan="11"|BOOK | |||
|- | |||
|style="background: #DDDDDD;"| ||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; border-left: 2px solid red; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0 | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; border-bottom: 2px solid red;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|} | |||
| style="vertical-align: center; text-align: center;"| | |||
{| class="wikitable" style="display: inline-table; font-size: 70%;" | |||
!colspan="11"|SAILBOAT | |||
|- | |||
|style="background: #DDDDDD;"| ||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; border-left: 2px solid red; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom;"|0||style="border-bottom: 2px solid green; vertical-align: bottom; background: #DDDDDD;"|0 | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; border-bottom: 2px solid red;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="border-right: 2px solid green; text-align: right; background: #DDDDDD;"|0|| || || || || || || || || || | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:53, 4 May 2019
Easy Puzzles
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
Normal Puzzles
|
|
|
|
|