1,845
edits
(→Daily Quests: fix and update) |
(→Core Slots: adding in advance) |
||
Line 411: | Line 411: | ||
|245 to 249||13 | |245 to 249||13 | ||
|- | |- | ||
|250||14 | |250 to 254||14 | ||
|- | |||
|255 to 259||15 | |||
|- | |||
|260 to 264||16 | |||
|- | |||
|265 to 269||17 | |||
|- | |||
|270 to 274||18 | |||
|- | |||
|275||19 | |||
|} | |} | ||