71
edits
(Add Smeargle section from Uproar Forest) |
(→Enemies: Add info from Bulbapedia) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
==Enemies== | ==Enemies== | ||
{| {{prettytable}} | {| {{prettytable}} | ||
!Name!!Type!!EXP!!Levels seen | !Name!!Type!!Level!!EXP!!Levels seen!!Recruit Rate | ||
|- | |- | ||
| | |Azurill||[[Image:PkmnType_Water.gif]]||11|| ||1-4||10.2% | ||
|- | |- | ||
| | |Houndour||[[Image:PkmnType_Dark.gif]] [[Image:PkmnType_Fire.gif]]||18||/121 ||1-8||11.4% | ||
|- | |- | ||
|Poochyena||[[Image:PkmnType_Dark.gif]]|| 36/72 || | |Poochyena||[[Image:PkmnType_Dark.gif]]||20|| 36/72 ||1-8||8.2% | ||
|- | |- | ||
|Spoink||[[Image:PkmnType_Psychic.gif]]|| /198 || | |Whismur||[[Image:PkmnType_Normal.gif]]||15|| /115 ||1-8||8.8% | ||
|- | |||
|Spoink||[[Image:PkmnType_Psychic.gif]]||13|| /198 ||1-8||7.5% | |||
|- | |||
|Furret||[[Image:PkmnType_Normal.gif]]||18|| ||4-8||{{n/a}} | |||
|- | |||
|Shuckle||[[Image:PkmnType_Bug.gif]] [[Image:PkmnType_Rock.gif]]||15|| ||7-11||6.9% | |||
|- | |||
|Pidgey||[[Image:PkmnType_Normal.gif]] [[Image:PkmnType_Flying.gif]]|| || ||9-13||10.1% | |||
|- | |||
|Loudred||[[Image:PkmnType_Normal.gif]]||10|| ||9-14||-19% | |||
|- | |||
|Houndoom||[[Image:PkmnType_Dark.gif]] [[Image:PkmnType_Fire.gif]]||20|| ||9-14||{{n/a}} | |||
|- | |||
|Mightyena||[[Image:PkmnType_Dark.gif]]||25|| ||9-14||{{n/a}} | |||
|- | |||
|Grumpig||[[Image:PkmnType_Psychic.gif]]||15|| ||9-14||{{n/a}} | |||
|- | |||
|Snorlax||[[Image:PkmnType_Normal.gif]]||25|| ||11-14||2% | |||
|- | |||
|Exeggcute||[[Image:PkmnType_Grass.gif]] [[Image:PkmnType_Psychic.gif]]||20|| ||14||6% | |||
|} | |} | ||
edits