Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| Throw Special Grenade | | Throw Special Grenade | ||
|- | |- | ||
| | | {{kbd|Esc}} | ||
| {{psx|Start}} | |||
| {{psx|Start}} | | {{psx|Start}} | ||
| {{Xbox|Start}} | | {{Xbox|Start}} | ||
Line 90: | Line 91: | ||
| {{Xbox|Back}} | | {{Xbox|Back}} | ||
| Show Score | | Show Score | ||
|- | |||
| {{kbd|M,3,4,5}} | |||
| {{psx|Neutral|Dpad}} | |||
| {{psx|Neutral|Dpad}} | |||
| {{xbox|Neutral|Dpad}} | |||
| Inventory | |||
|} | |} |