Torchlight/Experience: Difference between revisions
From StrategyWiki, the video game walkthrough and strategy guide wiki
→Experience
Line 27: | Line 27: | ||
|8||23,542||79,102 | |8||23,542||79,102 | ||
|- | |- | ||
|9||27, | |9||27,128||102,644 | ||
|- | |- | ||
|10||30,780||129, | |10||30,780||129,772 | ||
|- | |- | ||
|11||34,440||160, | |11||34,440||160,552 | ||
|- | |- | ||
|12||38,304||194, | |12||38,304||194,992 | ||
|- | |- | ||
|13||42,240||233, | |13||42,240||233,296 | ||
|- | |- | ||
|14||46,092||275, | |14||46,092||275,536 | ||
|- | |- | ||
|15||50,256||321, | |15||50,256||321,628 | ||
|- | |- | ||
|16||54,300||371, | |16||54,300||371,884 | ||
|- | |- | ||
|17||58,500||426, | |17||58,500||426,184 | ||
|- | |- | ||
|18||62,694||484, | |18||62,694||484,684 | ||
|- | |- | ||
|19||66,864||547, | |19||66,864||547,378 | ||
|- | |- | ||
|20||71,340||614, | |20||71,340||614,242 | ||
|- | |- | ||
|21||75,600||685, | |21||75,600||685,582 | ||
|- | |- | ||
|22||79,980||761, | |22||79,980||761,182 | ||
|- | |- | ||
|23||84,480||841, | |23||84,480||841,162 | ||
|- | |- | ||
|24||88,902||925,642 | |24||88,902||925,642 | ||
Line 81: | Line 81: | ||
|35||140,184||2,157,742 | |35||140,184||2,157,742 | ||
|- | |- | ||
|36|| | |36||144,990||2,297,926 | ||
|- | |- | ||
|37|| | |37||149,832||2,442,916 | ||
|- | |- | ||
|38|| | |38||154,854||2,592,748 | ||
|- | |- | ||
|39|| | |39||159,552||2,747,602 | ||
|- | |- | ||
|40|| | |40||164,346||2,907,154 | ||
|- | |- | ||
|41|| | |41||169,200||3,071,500 | ||
|- | |- | ||
|42|| | |42||174,114||3,240,700 | ||
|- | |- | ||
|43|| | |43||179,088||3,414,814 | ||
|- | |- | ||
|44|| | |44||184,122||3,593,902 | ||
|- | |- | ||
|45|| | |45||188,892||3,778,024 | ||
|- | |- | ||
|46|| | |46||193,710||3,996,916 | ||
|- | |- | ||
|47|| | |47||198,912||4,160,626 | ||
|- | |- | ||
|48|| | |48||203,832||4,359,538 | ||
|- | |- | ||
|49|| | |49||208,800||4,563,370 | ||
|- | |- | ||
|50|| | |50||213,816||4,772,170 | ||
|- | |- | ||
|51|| | |51||218,880||4,985,986 | ||
|- | |- | ||
|52|| | |52||223,626||5,204,866 | ||
|- | |- | ||
|53|| | |53||228,780||5,428,492 | ||
|- | |- | ||
|54|| | |54||233,604||5,657,272 | ||
|- | |- | ||
|55|| | |55||238,848||5,890,876 | ||
|- | |- | ||
|56|| | |56||267,540||6,129,724 | ||
|- | |- | ||
|57|| | |57||273,240||6,397,264 | ||
|- | |- | ||
|58|| | |58||279,390||6,670,504 | ||
|- | |- | ||
|59|| | |59||285,192||6,949,894 | ||
|- | |- | ||
|60|| | |60||291,418||7,235,086 | ||
|- | |- | ||
|61|| | |61||297,398||7,526,504 | ||
|- | |- | ||
|62|| | |62||303,312||7,823,902 | ||
|- | |||
|63||309,312||8,127,214 | |||
|- | |||
|64||315,360||8,436,526 | |||
|- | |||
|65||321,456||8,751,886 | |||
|- | |||
|66||327,600||9,073,342 | |||
|- | |||
|67||333,792||9,400,942 | |||
|- | |||
|68||339,570||9,734,734 | |||
|- | |||
|69||345,852||10,074,304 | |||
|- | |||
|70||351,708||10,420,156 | |||
|- | |||
|71||358,080||10,771,864 | |||
|- | |||
|72||364,014||11,129,944 | |||
|- | |||
|73||370,476||11,493,958 | |||
|- | |||
|74||376,558||11,864,434 | |||
|- | |||
|75||382,466||12,240,992 | |||
|- | |||
|76||388,620||12,623,458 | |||
|- | |||
|77||395,256||13,012,078 | |||
|- | |||
|78||401,418||13,407,334 | |||
|- | |||
|79||407,616||13,808,752 | |||
|- | |||
|80||413,850||14,216,368 | |||
|- | |||
|81||419,580||14,630,218 | |||
|- | |||
|82||425,880||15,049,798 | |||
|- | |||
|83||432,216||15,475,678 | |||
|- | |||
|84||438,588||15,907,894 | |||
|- | |||
|85||444,996||16,346,482 | |||
|- | |||
|86||450,870||16,791,478 | |||
|- | |||
|87||457,344||17,242,348 | |||
|- | |||
|88||463,854||17,699,692 | |||
|- | |||
|89||469,812||18,163,546 | |||
|- | |||
|90||476,388||18,633,358 | |||
|- | |||
|91||482,400||19,109,746 | |||
|- | |||
|92||489,042||19,592,146 | |||
|- | |||
|93||495,108||20,081,188 | |||
|- | |||
|94||501,198||20,576,296 | |||
|- | |||
|95||507,936||21,077,494 | |||
|- | |||
|96||514,080||21,585,430 | |||
|- | |||
|97||520,248||22,099,510 | |||
|- | |||
|98||526,440||22,619,758 | |||
|- | |||
|99||?||23,146,198 | |||
|} | |} | ||