< User:Gorilli09 | sandbox
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 325: | Line 325: | ||
! Action | ! Action | ||
|- | |- | ||
| {{psx| | | {{psx|up|lstick}} | ||
| {{kbd|Lshift}} | |||
| {{desc}} Lean Forward | |||
|- | |||
| {{psx|down|lstick}} | |||
| {{kbd|Lctrl}} | |||
| {{desc}} Lean Backward | |||
|- | |||
| {{psx|left|lstick}} {{psx|right|lstick}} | |||
| {{kbd|A}} {{kbd|D}} | | {{kbd|A}} {{kbd|D}} | ||
| {{desc}} Steer | | {{desc}} Steer | ||
Line 342: | Line 350: | ||
|- | |- | ||
| {{psx|s}} | | {{psx|s}} | ||
| {{kbd| | | {{kbd|Lalt}} | ||
| {{desc}} Clutch | | {{desc}} Clutch | ||
|- | |- |