< Pokémon
Jump to navigation
Jump to search
m (oops) |
(more) |
||
Line 998: | Line 998: | ||
| align = center colspan = 2 |<span style="display:none">11</span>[[Image:PkmnType_Psychic.gif]] | | align = center colspan = 2 |<span style="display:none">11</span>[[Image:PkmnType_Psychic.gif]] | ||
|- | |- | ||
|387|| ||{{bp|Turtwig}} | |387||[[Image:Pokemon_387Turtwig.png|40px]] ||{{bp|Turtwig}} | ||
|- | |- | ||
|388|| ||{{bp|Grotle}} | |388||[[Image:Pokemon_388Grotle.png|40px]] ||{{bp|Grotle}} | ||
|- | |- | ||
|389|| ||{{bp|Torterra}} | |389||[[Image:Pokemon_389Torterra.png|40px]] ||{{bp|Torterra}} | ||
|- | |- | ||
|390|| ||{{bp|Chimchar}} | |390||[[Image:Pokemon_390Chimchar.png|40px]] ||{{bp|Chimchar}} | ||
|- | |- | ||
|391|| ||{{bp|Monferno}} | |391||[[Image:Pokemon_391Monferno.png|40px]] ||{{bp|Monferno}} | ||
|- | |- | ||
|392|| ||{{bp|Infernape}} | |392||[[Image:Pokemon_392Infernape.png|40px]] ||{{bp|Infernape}} | ||
|- | |- | ||
|393|| ||{{bp| | |393||[[Image:Pokemon_393Piplup.png|40px]] ||{{bp|Piplup}} | ||
|- | |- | ||
|394|| ||{{bp| | |394||[[Image:Pokemon_394Prinplup.png|40px]] ||{{bp|Prinplup}} | ||
|- | |- | ||
|395|| ||{{bp| | |395||[[Image:Pokemon_395Empoleon.png|40px]] ||{{bp|Empoleon}} | ||
|- | |- | ||
|396|| ||{{bp| | |396||[[Image:Pokemon_396Starly.png|40px]] ||{{bp|Starly}} | ||
|- | |- | ||
|397|| ||{{bp| | |397||[[Image:Pokemon_397Staravia.png|40px]] ||{{bp|Staravia}} | ||
|- | |- | ||
|398|| ||{{bp| | |398||[[Image:Pokemon_398Staraptor.png|40px]] ||{{bp|Staraptor}} | ||
|- | |- | ||
|399|| ||{{bp| | |399||[[Image:Pokemon_399Bidoof.png|40px]] ||{{bp|Bidoof}} | ||
|- | |- | ||
|400|| ||{{bp| | |400||[[Image:Pokemon_400Bibarel.png|40px]] ||{{bp|Bibarel}} | ||
|- | |- | ||
|401|| ||{{bp| | |401||[[Image:Pokemon_401Kricketot.png|40px]] ||{{bp|Kricketot}} | ||
|- | |- | ||
|402|| ||{{bp| | |402||[[Image:Pokemon_402Kricketune.png|40px]] ||{{bp|Kricketune}} | ||
|- | |- | ||
|403|| ||{{bp| | |403||[[Image:Pokemon_403Shinx.png|40px]] ||{{bp|Shinx}} | ||
|- | |- | ||
|404|| ||{{bp| | |404||[[Image:Pokemon_404Luxio.png|40px]] ||{{bp|Luxio}} | ||
|- | |- | ||
|405|| ||{{bp| | |405||[[Image:Pokemon_405Luxray.png|40px]] ||{{bp|Luxray}} | ||
|- | |- | ||
|406|| ||{{bp| | |406||[[Image:Pokemon_406Budew.png|40px]] ||{{bp|Budew}} | ||
|- | |- | ||
|407|| ||{{bp| | |407||[[Image:Pokemon_407Roserade.png|40px]] ||{{bp|Roserade}} | ||
|- | |- | ||
|408|| ||{{bp| | |408||[[Image:Pokemon_408Cranidos.png|40px]] ||{{bp|Cranidos}} | ||
|- | |- | ||
|409|| ||{{bp| | |409||[[Image:Pokemon_409Rampardos.png|40px]] ||{{bp|Rampardos}} | ||
|- | |- | ||
|410|| ||{{bp| | |410||[[Image:Pokemon_410Shieldon.png|40px]] ||{{bp|Shieldon}} | ||
|- | |- | ||
|411|| ||{{bp| | |411|| ||{{bp|Bastiodon}} | ||
|- | |- | ||
|412|| ||{{bp| | |412|| ||{{bp|Burmy}} | ||
|- | |- | ||
|413|| ||{{bp| | |413|| ||{{bp|Wormadam}} | ||
|- | |- | ||
|414|| ||{{bp| | |414|| ||{{bp| | ||
Line 1,071: | Line 1,071: | ||
|- | |- | ||
|423|| ||{{bp| | |423|| ||{{bp| | ||
|- | |||
|424|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|425|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|426|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|427|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|428|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|429|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|430|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|431|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|432|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|433|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|434|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|435|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|436|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|437|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|438|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|439|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|440|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|441|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|442|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|443|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|444|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|445|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|446|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|447|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|448|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|449|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|450|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|451|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|452|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|453|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|454|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|455|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|456|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|457|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|458|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|459|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|460|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|461|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|462|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|463|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|464|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|465|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|466|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|467|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|468|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|470|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|471|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|472|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|473|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|474|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|475|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|476|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|477|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|478|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|479|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|480|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|481|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|482|| ||{{bp| | |||
|- | |- | ||
|483||[[Image:Pokemon_483Dialga.png|40px]]||{{bp|Dialga}} | |483||[[Image:Pokemon_483Dialga.png|40px]]||{{bp|Dialga}} | ||
| align = center colspan = 2 |<span style="display:none">11</span> | | align = center colspan = 2 |<span style="display:none">11</span> | ||
|- | |- | ||
|484|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|485|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|486|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|487|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|488|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|489|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|490|| ||{{bp| | |||
|- | |||
|491|| ||{{bp| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Pokémon]] | [[Category:Pokémon]] |