Jump to navigation
Jump to search
→V6 and R6
Line 226: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
|Dreamer||R6||139||55||108||80||Upgrade Car Class | |Dreamer||R6||139||55||108||80||Upgrade Car Class | ||
|- | |||
|Rotary||R6||109||99||45||128||Upgrade Car Class | |||
|- | |- | ||
|Unlimit||R6||139||62||108||72||Upgrade Car Class | |Unlimit||R6||139||62||108||72||Upgrade Car Class |