Anonymous user
Jump to navigation
Jump to search
→Into the dark
m (Cleanup) |
|||
Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor="#c080ff"|'''2'''||Jr. Trainer♀||[[Image:Pokébuck.png]]440 | |bgcolor="#c080ff"|'''2'''||Jr. Trainer♀||[[Image:Pokébuck.png]]440 | ||
|- | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Oddish||LV22 | |||
|-style="border-bottom:2px solid grey;" | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Bulbasaur||LV22 | |||
|- | |||
|- | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Oddish||LV22 | |||
|-style="border-bottom:2px solid grey;" | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Bulbasaur||LV22 | |||
|- | |||
|- | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Oddish||LV22 | |||
|-style="border-bottom:2px solid grey;" | |||
|bgcolor="#c080ff"| ||Bulbasaur||LV22 | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|bgcolor="#c080ff"| ||Oddish||LV22 | |bgcolor="#c080ff"| ||Oddish||LV22 |