Jump to navigation
Jump to search
added a record
(testing some tables) |
(added a record) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|[[Image:Aquaria_rainbow-soup.png|right]]||Raindbow Soup||[[Aquaria/Soups|Any Soup]] + [[Aquaria/Ingredients#Rainbow Mushrooms|Rainbow Mushroom]]||5||Trippy | |[[Image:Aquaria_rainbow-soup.png|right]]||Raindbow Soup||[[Aquaria/Soups|Any Soup]] + [[Aquaria/Ingredients#Rainbow Mushrooms|Rainbow Mushroom]]||5||Trippy | ||
|- | |||
|[[Image:Aquaria_DivineSoup.png|right]]||Divine Soup||[[Aquaria/Soups#Royal Soup|Royal Soup]] + [[Aquaria/Soups#Magic Soup|Magic Soup]]||8||Heal + 5||Speed +2 for 30 seconds | |||
|} | |} |