Jump to navigation
Jump to search
SlipNSlide (talk | contribs) (TMS - Mushroom Castle) |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|[[Image:MS Kerning City Icon.png|left]] Abandoned Subway<br><small>Kerning City Subway PQ</small></br> | |[[Image:MS Kerning City Icon.png|left]] Abandoned Subway<br><small>Kerning City Subway PQ</small></br> | ||
|{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | |{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | ||
|- | |||
|[[Image:MS_Taipei_101_Icon.png|left]] [[MapleStory/Towns/Kerning Square|Kerning Square]]<br><small>Theme Dungeon</small></br> | |||
|{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{Yes}}||{{Yes}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | |||
|- | |- | ||
|[[Image:MS_Secret_Flower_Garden_Icon.png|left]] Secret Flower Garden<br><small>Town of Dual Blade</small></br> | |[[Image:MS_Secret_Flower_Garden_Icon.png|left]] Secret Flower Garden<br><small>Town of Dual Blade</small></br> | ||
|{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | |{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | ||
|- | |- | ||
|[[Image:MS Nautilus Port Icon.png |left]] [[MapleStory/Towns/Nautilus Harbor|Nautilus Harbor]] | |||
|{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes|Q4 2010}}||{{No}} | |{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes}}{{MapleStory Flag}}||{{Yes|Q4 2010}}||{{No}} | ||
|- | |- |
Revision as of 22:13, 3 April 2010
Town/Area
Notes
|
---|