Jump to navigation
Jump to search
Line 951: | Line 951: | ||
| Snooty | | Snooty | ||
| Cat | | Cat | ||
| Female | |||
|- | |||
| Queenie | |||
| chicken | |||
| Snooty | |||
| Ostrich | |||
| Female | |||
|- | |||
| Rasher | |||
| swine | |||
| Cranky | |||
| Pig | |||
| Male | |||
|- | |||
| Rhonda | |||
| bigfoot | |||
| Normal | |||
| Rhino | |||
| Female | |||
|- | |||
| Rizzo | |||
| squee | |||
| Cranky | |||
| Mouse | |||
| Male | |||
|- | |||
| Roald | |||
| b-b-buddy | |||
| Jock | |||
| Penguin | |||
| Male | |||
|- | |||
| Robin | |||
| la-di-da | |||
| Snooty | |||
| Bird | |||
| Female | |||
|- | |||
| Rocco | |||
| hippie | |||
| Cranky | |||
| Hippo | |||
| Male | |||
|- | |||
| Rod | |||
| ace | |||
| Jock | |||
| Mouse | |||
| Male | |||
|- | |||
| Rodeo | |||
| chaps | |||
| Lazy | |||
| Bull | |||
| Male | |||
|- | |||
| Rolf | |||
| grrrolf | |||
| Cranky | |||
| Tiger | |||
| Male | |||
|- | |||
| Roscoe | |||
| nay | |||
| Cranky | |||
| Horse | |||
| Male | |||
|- | |||
| Rosie | |||
| silly | |||
| Peppy | |||
| Cat | |||
| Female | |||
|- | |||
| Rowan | |||
| mango | |||
| Jock | |||
| Tiger | |||
| Male | |||
|- | |||
| Ruby | |||
| li'l ears | |||
| Peppy | |||
| Rabbit | |||
| Female | | Female | ||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=Tom Nook's Task|nextpage=Special Visitors}} | {{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=Tom Nook's Task|nextpage=Special Visitors}} |