Jump to navigation
Jump to search
(→Hats) |
|||
Line 332: | Line 332: | ||
| 160 | | 160 | ||
| 40 | | 40 | ||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Motocross Helmet | |||
| 1,400 | |||
| 350 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Newsprint Helmet | |||
| 80 | |||
| 20 | |||
| Tortimer (Japan) | |||
|- | |||
| Ninja Hood | |||
| 240 | |||
| 60 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Orange Knit Hat | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Outback Hat | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Paperboy Cap | |||
| 280 | |||
| 70 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pigtail | |||
| 120 | |||
| 30 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pilot's Cap | |||
| 720 | |||
| 180 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pink Knit Cap | |||
| 160 | |||
| 40 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pink Zap Helmet | |||
| 120 | |||
| 30 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Pirate's Hat | |||
| 240 | |||
| 60 | |||
| Able Sisters | |||
|- | |||
| Police Cap | |||
| 480 | |||
| 120 | |||
| Able Sisters | | Able Sisters | ||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=|nextpage=}} | {{Footer Nav|game=Animal Crossing: City Folk|prevpage=|nextpage=}} |