1,769
edits
m (.png) |
m (lv 77 maple 2h sword) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|Fast (5)<br/>Weapon Attack: 83<br/>No. of upgrades available: 7 | |Fast (5)<br/>Weapon Attack: 83<br/>No. of upgrades available: 7 | ||
|?? | |?? | ||
|- | |||
!id="Maple-Pyrope Rohen"|[[File:MS Item Maple-Pyrope Rohen.png]]<br/>Maple-Pyrope Rohen | |||
|Level 77 | |||
|{{n/a}} | |||
|Normal<br/>Weapon Attack: 89<br/>STR +5<br/>Accuracy +40<br/>No. of upgrades available: 7 | |||
|Anniversary item | |||
|- | |- | ||
!id="Balrog's Blue Screamer"|[[File:MS Item Blue Screamer.png]]<br/>Balrog's Blue Screamer | !id="Balrog's Blue Screamer"|[[File:MS Item Blue Screamer.png]]<br/>Balrog's Blue Screamer |
edits