32,800
edits
BrownDerby (talk | contribs) mNo edit summary |
BrownDerby (talk | contribs) No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 28: | Line 28: | ||
|{{xbox|X}} | |{{xbox|X}} | ||
|{{kbd|U}} | |{{kbd|U}} | ||
|{{desc}}Weak Attack | |{{desc}}A / Weak Attack | ||
|- | |- | ||
|{{psx|T}} | |{{psx|T}} | ||
Line 34: | Line 34: | ||
|{{xbox|Y}} | |{{xbox|Y}} | ||
|{{kbd|I}} | |{{kbd|I}} | ||
|{{desc}}Medium Attack | |{{desc}}B / Medium Attack | ||
|- | |- | ||
|{{psx|C}} | |{{psx|C}} | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|{{xbox|B}} | |{{xbox|B}} | ||
|{{kbd|O}} | |{{kbd|O}} | ||
|{{desc}}Strong Attack | |{{desc}}C / Strong Attack | ||
|- | |- | ||
|{{psx|X}} | |{{psx|X}} | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|{{xbox|A}} | |{{xbox|A}} | ||
|{{kbd|J}} | |{{kbd|J}} | ||
|{{desc}}Shield | |{{desc}}D / Shield | ||
|- | |||
|{{psx|R2}} | |||
|{{switch|ZR}} | |||
|{{xbox|RT}} | |||
| | |||
|{{desc}}A+B | |||
|- | |||
|{{psx|L1}} | |||
|{{switch|L}} | |||
|{{xbox|LB}} | |||
| | |||
|{{desc}}A+D | |||
|- | |||
|{{psx|R1}} | |||
|{{switch|R}} | |||
|{{xbox|RB}} | |||
| | |||
|{{desc}}B+C | |||
|- | |||
|{{psx|L2}} | |||
|{{switch|ZL}} | |||
|{{xbox|LT}} | |||
| | |||
|{{desc}}A+B+C | |||
|- | |- | ||
|{{psx|Options}} | |{{psx|Options}} | ||
|{{switch|Plus}} | |||
|{{xbox|Menu}} | |{{xbox|Menu}} | ||
|{{kbd|T}} | |{{kbd|T}} | ||
|{{desc}}Pause | |{{desc}}Pause |