4,439
edits
(→Oot Family: Completed) |
(Leader Krawl (Work in Progress)) |
||
Line 189: | Line 189: | ||
|Grisbon | |Grisbon | ||
|Flash | |Flash | ||
|} | |||
===Leader Krawl=== | |||
{| {{prettytable}} | |||
! Name | |||
|- | |||
|Gyreel | |||
|- | |||
|Gyforma (Leader) | |||
|- | |||
|Skiva | |||
|- | |||
|Shanka | |||
|- | |||
|Skessa (Leader) | |||
|- | |||
|Trunkos (Leader) | |||
|- | |||
|Klutch | |||
|- | |||
|Klench | |||
|- | |||
|Karkasa (Leader) | |||
|- | |||
|Orbux | |||
|- | |||
|Orbix | |||
|- | |||
|Ortoso (Leader) | |||
|- | |||
|Thoraxa (Leader) | |||
|- | |||
|Goblada (Leader) | |||
|} | |} |