515
edits
Line 279: | Line 279: | ||
|[[/Level 1-10#Tutorial Leatty|Tutorial Leatty]] | |[[/Level 1-10#Tutorial Leatty|Tutorial Leatty]] | ||
|[[/Level 1-10#Tutorial Drumming Bunny|Tutorial Drumming Bunny]] | |[[/Level 1-10#Tutorial Drumming Bunny|Tutorial Drumming Bunny]] | ||
|} | |||
*Maple Island | |||
{|class="wikitable" | |||
|[[Image:MS_Monster_Snail.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Blue Snail.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Shroom.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Red Snail.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Stump.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Slime.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Pig.png|center]] | |||
|[[Image:MS_Monster_Orange Mushroom.png|center]] | |||
|- | |||
|[[/Level 1-10#Snail|Snail]] | |||
|[[/Level 1-10#Blue Snail|Blue Snail]] | |||
|[[/Level 1-10#Shroom|Shroom]] | |||
|[[/Level 1-10#Red Snail|Red Snail]] | |||
|[[/Level 1-10#Stump|Stump]] | |||
|[[/Level 1-10#Slime|Slime]] | |||
|[[/Level 1-10#Pig|Pig]] | |||
|[[/Level 1-10#Orange Mushroom|Orange Mushroom]] | |||
|} | |} |
edits