Jump to navigation
Jump to search
→Evolution Items: more
(morecoming#) |
(→Evolution Items: more) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
{| {{prettytable}} | {| {{prettytable}} | ||
!Name!!Price!!Pokémon Evolved!!R/B/Y!!G/S!!R/S/E!!D/P | !Name!!Price!!Pokémon Evolved!!R/B/Y!!G/S!!R/S/E!!D/P | ||
|- | |||
|Dragonscale|| ||Seadra||{{no}}||{{Yes}} | |Dragonscale|| ||Seadra||{{no}}||{{Yes}} | ||
|- | |- | ||
|Fire Stone|| ||||{{Yes}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|King's Rock|| ||||{{no}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Leaf Stone|| ||||{{Yes}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Metal Coat|| ||||{{no}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Moon Stone|| ||||{{Yes}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Sun Stone|| ||||{{no}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Thunderstone|| ||||{{Yes}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Upgrade|| ||||{{no}}||{{Yes}} | |||
|- | |||
|Water Stone|| ||||{{Yes}}||{{Yes}} | |||
|} | |} | ||