4,439
edits
(→Midrange: Adding guns) |
|||
Line 68: | Line 68: | ||
==Midrange== | ==Midrange== | ||
{| {{prettytable}} | |||
! Gun | |||
! Attack | |||
! Speed | |||
! Homing | |||
! Reload | |||
! Down | |||
! Description | |||
|- | |||
| Gatling Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Catch Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Gravity Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Thunderbolt Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Titan Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Meteor Storm Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Splash Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Drill Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Needle Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Vertical Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bubble Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Flame Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Blade Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Flare Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Basic Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hornet Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Right Spike Gun | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Left Spike Gun| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Long-Range== | ==Long-Range== | ||
==Illegal== | ==Illegal== | ||
==Special== | ==Special== |