Jump to navigation
Jump to search
→Job Stat Bonuses
(cleanup) |
|||
Line 39: | Line 39: | ||
===Job Stat Bonuses=== | ===Job Stat Bonuses=== | ||
{{sect-stub}} | {{sect-stub}} | ||
{| {{prettytable}} | |||
|- | |||
! Job level | |||
! STR | |||
! AGI | |||
! VIT | |||
! INT | |||
! DEX | |||
! LUK | |||
|- | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 3 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 4 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 8 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 11 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 12 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 70 | |||
| 9 | |||
| 9 | |||
| 7 | |||
| 7 | |||
| 10 | |||
| 3 | |||
|} | |||
==Skills== | ==Skills== | ||