Anonymous user
Jump to navigation
Jump to search
→Before the tunnel
m (image name change, Replaced: Image:Pokébuck.png → File:Pokebuck.png (10),) |
|||
Line 210: | Line 210: | ||
| style="background:blue;color:white" |'''Poliwag'''[[Image:Pokemon_060Poliwag.png|40px]] | | style="background:blue;color:white" |'''Poliwag'''[[Image:Pokemon_060Poliwag.png|40px]] | ||
| style="border:1px solid red" | '''✓''' | | style="border:1px solid red" | '''✓''' | ||
| style="border:1px solid blue" | '''✓''' | |||
| style="border:1px solid #ffd700" | '''-''' | |||
|- | |||
| style="background:blue;color:white" |'''Poliwhirl'''[[Image:Pokemon_061Poliwhirl.png|40px]] | |||
| style="border:1px solid red" | '''-''' | |||
| style="border:1px solid blue" | '''✓''' | | style="border:1px solid blue" | '''✓''' | ||
| style="border:1px solid #ffd700" | '''-''' | | style="border:1px solid #ffd700" | '''-''' |