Jump to navigation
Jump to search
Added Ipooh
(Added info to Trillium) |
(Added Ipooh) |
||
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
|Humpty|| || || ||{{yes}} | |Humpty|| || || ||{{yes}} | ||
|- | |||
|Ipooh|| Mt. Kolts || || Potion ||{{yes}} | |||
|- | |- | ||
|Ing|| || || ||{{yes}} | |Ing|| || || ||{{yes}} |