Jump to navigation
Jump to search
→combinations for arms
(add combinations for arms) |
|||
Line 173: | Line 173: | ||
| Aurum Palm | | Aurum Palm | ||
| Viridi Palm | | Viridi Palm | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! Shock Orbitars | |||
| | |||
| | |||
| Pudgy Palm | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| Viridi Palm | |||
| Great Reaper Palm | |||
| | | | ||
| | | |