Jump to navigation
Jump to search
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 725: | Line 725: | ||
| Cub | | Cub | ||
| Male | | Male | ||
|- | |||
| Leigh | |||
| cutie | |||
| Peppy | |||
| Chicken | |||
| Female | |||
|- | |||
| Leopold | |||
| lion cub | |||
| Jock | |||
| Lion | |||
| Male | |||
|- | |||
| Limberg | |||
| squinky | |||
| Cranky | |||
| Mouse | |||
| Male | |||
|- | |||
| Liz | |||
| groonch | |||
| Normal | |||
| Alligator | |||
| Female | |||
|- | |||
| Lobo | |||
| ah-rooooo | |||
| Cranky | |||
| Wolf | |||
| Male | |||
|- | |||
| Louie | |||
| toots | |||
| Jock | |||
| Gorilla | |||
| Male | |||
|- | |||
| Lucky | |||
| rrr-owch | |||
| Lazy | |||
| Dog | |||
| Male | |||
|- | |||
| Lucy | |||
| snoooink | |||
| Normal | |||
| Pig | |||
| Female | |||
|- | |||
| Lulu | |||
| yaaaawl | |||
| Peppy | |||
| Hippo | |||
| Fe male | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Animal Crossing|prevpage=|nextpage=}} | {{Footer Nav|game=Animal Crossing|prevpage=|nextpage=}} |