74
edits
(→Wristlets: Add Glass Armlet.) |
(→Gloves: Add Silver Gloves.) |
||
Line 120: | Line 120: | ||
! Help | ! Help | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=2 | Steiner | ||
| Bronze Gloves | | Bronze Gloves | ||
| 8 | | 8 | ||
Line 127: | Line 127: | ||
| Antibody | | Antibody | ||
| Gloves made of bronze. | | Gloves made of bronze. | ||
|- | |||
| Silver Gloves | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| Elem-Def: Ice damage reduced by 50%. | |||
| Undead Killer | |||
| Combat gloves. | |||
|} | |} | ||
edits