Jump to navigation
Jump to search
m (Inserted missing value) |
m (Inserted missing value) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
|..||?||? | |..||?||? | ||
|- | |||
|61||1,799,200||? | |||
|- | |||
|62||?||? | |||
|- | |- | ||
|63||1,989,085||? | |63||1,989,085||? |
m (Inserted missing value) |
m (Inserted missing value) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
|..||?||? | |..||?||? | ||
|- | |||
|61||1,799,200||? | |||
|- | |||
|62||?||? | |||
|- | |- | ||
|63||1,989,085||? | |63||1,989,085||? |