11,266
edits
(Added post match award) |
(Added post match award) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| Squadron Hunter || X AI fighters destroyed | | Squadron Hunter || X AI fighters destroyed | ||
|- | |||
| Precision Pilot || X turrets destroyed | |||
|} | |} | ||
{{Footer Nav|game=Star Wars: Squadrons|prevpage=Modes|nextpage=X-wing}} | {{Footer Nav|game=Star Wars: Squadrons|prevpage=Modes|nextpage=X-wing}} |