253
edits
m (→General: Judgement Day) |
m (→General: Knightfall) |
||
Line 215: | Line 215: | ||
|- | |- | ||
| [[Image: Batman_Arkham_Knight_achievement_Judgement_Day.jpg |64px]] || Judgement Day || Win the rumble down under. || {{G|30}} | | [[Image: Batman_Arkham_Knight_achievement_Judgement_Day.jpg |64px]] || Judgement Day || Win the rumble down under. || {{G|30}} | ||
|- | |||
| [[Image: Batman_Arkham_Knight_achievement_Knightfall.jpg |64px]] || Knightfall || Initiate Knightfall Protocol. || {{G|50}} | |||
|- | |- | ||
|-} | |-} |
edits