4,439
edits
(→Midrange: Bolding) |
(→Long-Range: Adding guns) |
||
Line 223: | Line 223: | ||
==Long-Range== | ==Long-Range== | ||
{| {{prettytable}} | |||
! Gun | |||
! Attack | |||
! Speed | |||
! Homing | |||
! Reload | |||
! Down | |||
! Description | |||
|- | |||
| '''Afterburner Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Eagle Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Halo Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Glider Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Sagittarius Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Scorpion Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Sniper Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Slide Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''3-Way Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Dragon Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Trap Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''V Laser Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Phoenix Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Homing Star Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Meteor Fall Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Right Arc Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Right 5-Way Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Rayfall Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Left Arc Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Left 5-Way Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Illegal== | ==Illegal== | ||
==Special== | ==Special== |