4,439
edits
(→Long-Range: Adding guns) |
(→Illegal: Adding guns) |
||
Line 394: | Line 394: | ||
==Illegal== | ==Illegal== | ||
{| {{prettytable}} | |||
! Gun | |||
! Attack | |||
! Speed | |||
! Homing | |||
! Reload | |||
! Down | |||
! Description | |||
|- | |||
| '''Sling Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Kindjal Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Cleaver Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Scythe Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Hadron Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Amun Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Indigo Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Laser Ripple Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Wyrm Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Dual Arc Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''Rear Front Gun''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Special== | ==Special== |