6
edits
WoodenSpoon (talk | contribs) No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
WoodenSpoon (talk | contribs) No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|Angler Whelk|| Darill's Tomb (Boss?) || Weak: Fire<br>Absorb: Lightning, Water, Ice || || || Dragon Claws ||{{no}} | |Angler Whelk|| Darill's Tomb (Boss?) || Weak: Fire<br>Absorb: Lightning, Water, Ice || || || Dragon Claws ||{{no}} | ||
|- | |||
|Apokryphos|| || || || || ||{{yes}} | |Apokryphos|| || || || || ||{{yes}} | ||
|- | |- |
edits