Jump to navigation
Jump to search
Line 11: | Line 11: | ||
|- valign="center" | |- valign="center" | ||
| [[Image:Pokemon 023Ekans.png|40px]] {{bp|Ekans}} || || | | [[Image:Pokemon 023Ekans.png|40px]] {{bp|Ekans}} || || | ||
|- valign="center" | |||
| [[Image:Pokemon 021Spearow.png|40px]] {{bp|Spearow}} || || | |||
|- valign="center" | |- valign="center" | ||
|} | |} |