Jump to navigation
Jump to search
m (fix) |
m (update) |
||
(4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|gbc}}]]||gbc||{{icon|gbc}} | |[[{{syscat|gbc}}]]||gbc||{{icon|gbc}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ique}}]]||ique||{{icon|ique}} | |[[{{syscat|ique}}]]||ique||{{icon|ique}} | ||
Line 63: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ipod}}]]||ipod||{{icon|ipod}} | |[[{{syscat|ipod}}]]||ipod||{{icon|ipod}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ios}}]]||ios||{{icon|ios}} | |[[{{syscat|ios}}]]||ios||{{icon|ios}} | ||
Line 81: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ngcd}}]]||ngcd||{{icon|ngcd}} | |[[{{syscat|ngcd}}]]||ngcd||{{icon|ngcd}} | ||
|- | |||
|[[{{syscat|ngp}}]]||ngp||{{icon|ngp}} | |||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ngpc}}]]||ngpc||{{icon|ngpc}} | |[[{{syscat|ngpc}}]]||ngpc||{{icon|ngpc}} | ||
Line 93: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|3ds}}]]||3ds||{{icon|3ds}} | |[[{{syscat|3ds}}]]||3ds||{{icon|3ds}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|gc}}]]||gc||{{icon|gc}} | |[[{{syscat|gc}}]]||gc||{{icon|gc}} | ||
Line 105: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|palm}}]]||palm||{{icon|palm}} | |[[{{syscat|palm}}]]||palm||{{icon|palm}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|pc-fx}}]]||pc-fx||{{icon|pc-fx}} | |[[{{syscat|pc-fx}}]]||pc-fx||{{icon|pc-fx}} | ||
Line 117: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|ps3}}]]||ps3||{{icon|ps3}} | |[[{{syscat|ps3}}]]||ps3||{{icon|ps3}} | ||
|- | |||
|[[{{syscat|ps4}}]]||ps4||{{icon|ps4}} | |||
|- | |||
|[[{{syscat|ps5}}]]||ps5||{{icon|ps5}} | |||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|psp}}]]||psp||{{icon|psp}} | |[[{{syscat|psp}}]]||psp||{{icon|psp}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|vita}}]]||vita||{{icon|vita}} | |[[{{syscat|vita}}]]||vita||{{icon|vita}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|snes}}]]||snes||{{icon|snes}} | |[[{{syscat|snes}}]]||snes||{{icon|snes}} | ||
Line 143: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|zx}}]]||zx||{{icon|zx}} | |[[{{syscat|zx}}]]||zx||{{icon|zx}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|switch}}]]||switch||{{icon|switch}} | |[[{{syscat|switch}}]]||switch||{{icon|switch}} | ||
Line 169: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|wii u}}]]||wii u||{{icon|wii u}} | |[[{{syscat|wii u}}]]||wii u||{{icon|wii u}} | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|win}}]]||win||{{icon|win}} | |[[{{syscat|win}}]]||win||{{icon|win}} | ||
Line 185: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|360}}]]||360||{{icon|360}} | |[[{{syscat|360}}]]||360||{{icon|360}} | ||
|- | |||
|[[{{syscat|xbox one}}]]||xbox one||{{icon|xbox one}} | |||
|- | |- | ||
|[[{{syscat|xla}}]]||xla||{{icon|xla}} | |[[{{syscat|xla}}]]||xla||{{icon|xla}} |