Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 292: | Line 292: | ||
==Mario Theme== | ==Mario Theme== | ||
{| {{prettytable|sortable=1}} | |||
|- | |||
! Name | |||
! Price (Bells) | |||
! Sell Price (Bells) | |||
! Type | |||
! Available From | |||
|- | |||
| ? Block | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Surface | |||
| Password | |||
|- | |||
| Brick Block | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Surface | |||
| Password | |||
|- | |||
| Cannon | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Coin | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Fire Flower | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Flagpole | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Green Pipe | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Koopa Shell | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Starman | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|- | |||
| Super Mushroom | |||
| Not For Sale | |||
| 256 | |||
| Decorative | |||
| Password | |||
|} | |||
{{Footer Nav|game=Animal Crossing|prevpage=Furniture Series|nextpage=Furniture Sets}} | {{Footer Nav|game=Animal Crossing|prevpage=Furniture Series|nextpage=Furniture Sets}} |