Jump to navigation
Jump to search
Notmyhandle (talk | contribs) (currant -> current) |
(added opponents) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
{{Header Nav|game=Monster Rancher}} | {{Header Nav|game=Monster Rancher}} | ||
{| {{prettytable}} | |||
|- | |||
! '''Opponent''' | |||
! '''Breed''' | |||
! '''LIF''' | |||
! '''POW''' | |||
! '''DEF''' | |||
! '''SKI''' | |||
! '''SPD''' | |||
! '''INT''' | |||
|- | |||
| Suran | |||
| Jell/Pixie | |||
| 168 | |||
| 121 | |||
| 422 | |||
| 305 | |||
| 160 | |||
| 311 | |||
|- | |||
| Kwan | |||
| Worm/Worm | |||
| 360 | |||
| 274 | |||
| 131 | |||
| 255 | |||
| 103 | |||
| 121 | |||
|- | |||
| Reno | |||
| Worm/Pixie | |||
| 491 | |||
| 103 | |||
| 102 | |||
| 220 | |||
| 142 | |||
| 340 | |||
|- | |||
| Yutet | |||
| Golem/Gali | |||
| 286 | |||
| 314 | |||
| 240 | |||
| 227 | |||
| 112 | |||
| 260 | |||
|- | |||
| (TBD) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| (TBD) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| (TBD) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Sonmu | |||
| Ape/Ape | |||
| 380 | |||
| 433 | |||
| 362 | |||
| 168 | |||
| 193 | |||
| 170 | |||
|- | |||
| Maccam | |||
| Dragon/Dragon | |||
| 228 | |||
| 405 | |||
| 366 | |||
| 620 | |||
| 211 | |||
| 302 | |||
|} | |||
{{Footer Nav|game=Monster Rancher|prevpage=Rank C|nextpage=Rank A}} | {{Footer Nav|game=Monster Rancher|prevpage=Rank C|nextpage=Rank A}} |
Latest revision as of 15:28, 25 December 2013
Opponent | Breed | LIF | POW | DEF | SKI | SPD | INT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Suran | Jell/Pixie | 168 | 121 | 422 | 305 | 160 | 311 |
Kwan | Worm/Worm | 360 | 274 | 131 | 255 | 103 | 121 |
Reno | Worm/Pixie | 491 | 103 | 102 | 220 | 142 | 340 |
Yutet | Golem/Gali | 286 | 314 | 240 | 227 | 112 | 260 |
(TBD) | |||||||
(TBD) | |||||||
(TBD) | |||||||
Sonmu | Ape/Ape | 380 | 433 | 362 | 168 | 193 | 170 |
Maccam | Dragon/Dragon | 228 | 405 | 366 | 620 | 211 | 302 |